Vše běží hladce

Náš investiční projekt pokračuje úspěšně bez jakýchkoliv obtíží. Tím, že investujeme do nájemního bydlení, jedná se o základní lidskou potřebu, která trvá stále.

Lidé v domech stále bydlí, pokud by přišli o práci, nájemné nám vlastníkům domů platí stát přímo na náš účet. Kurzová rizika libry a koruny jsme zafixovali u banky. Přestože jsou hranice uzavřené, náš anglický tým pracuje, veškerá komunikace i bankovní styk probíhá bez omezení.

Trh s nemovitostmi se v Anglii nezastavil, takže stále nakupujeme nové domy. Úroky jsou připisovány našim klientům v pravidelných intervalech. Noví investoři, kteří stáhli prostředky z akciových fondů, investují s námi.

Akciové trhy padají prudce dolů a předpovídají nadcházející krizi. V této době je více než kdy jindy důležité nestresovat se zbytečně obavou o pokles hodnoty svých investic. Jsme moc rádi, že právě toho se naši investoři nemusejí obávat. Fixní výnosy vyplácené v pravidelných intervalech jsou základem stability a vnitřního klidu.

Pevně věříme, že na Vás osobně bude mít aktuální situace jen minimální dopad, všechno společně ve zdraví přečkáme a budeme si zase užívat života, bohatší o tuto zkušenost. V každém případě naše kanceláře fungují bez přerušení a provoz pokračuje v plném rozsahu.