Paul Morrison – akcionář

Paul je britský občan žijící v Praze, mající více než 27leté zkušenosti v oblasti mezinárodních investic a finančního poradenství. Kanceláře má v Praze a v Londýně. Je původním zakladatelem NWD Private Asset Management, a.s. spravujícího aktiva ve výši 20 mld. CZK (www.nwdpam.com). Je členem řady asociací a unií, například FEIFA – Federace nezávislých evropských finančních poradců a Chartered Institute for Securities & Investment v Londýně.

Jan Hybler – akcionář

Jan je podnikatel, manažer a odborný profesionál v oblasti realit a pojišťovnictví. Spravoval investiční portfolia stovek bytových jednotek.
Založil a úspěšně spravoval český realitní fond kvalifikovaných investorů s objemem majetku 400 miliónů Kč. Má hlubokou znalost a bohaté zkušenosti s realitními trhy ve střední Evropě a Velké Británii. Je spoluzakladatelem projektu Klikpojištění (www.klik.cz).

Martin Pavlica – člen správní rady

Martin je zkušený podnikatel. Tvoří zajímavé inovační projekty.
Již roce 1998 řídil projekt Internetového obchodního rejstříku a podílel se na prvním internetovém bankovnictví Expandia banky. Působí v inovacích a v oblasti realitních služeb.

Kornélie Dahanová – business partner

Kornélie se zabývá realitní činností. Řídila provoz nákupního centra. Podílela se na řadě zajímavých mezinárodních projektů. Reality kombinuje s interiérovým designem. Do společnosti UK Rentier Properties a.s. přináší ženský element.